7,7 εκατ. για τον ήλιο και τη θάλασσα
Δεν μας τα είπε καλά ο κύριος Μαξίμοβιτς.
Θα πρέπει να ανησυχεί πολύ ο κύριος Αλαφούζος με τις δηλώσεις του στην επίσημη παρουσίαση του στον Παναθηναϊκό. Τον ρώτησαν οι δημοσιογράφοι γιατί ήρθε στην Ελλάδα και απάντησε: “για τον ήλιο, την θάλασσα, το φαγητό και την κοντινή απόσταση από την χώρα μου, την Σερβία”.
Ισχυρό κίνητρο για καριέρα στον Παναθηναϊκό έδειξε από την πρώτη στιγμή ο mr. Maksimovic.