Άρης: Ο Καρυπίδης τα έκανε θάλασσα
Χαμένη χρονιά.
Δεν του βγήκαν οι βασικές επιλογές του κύριου Καρυπίδη. Από τον Τερζή μέχρι την στελέχωση του ρόστερ αφού έχασε και από τον Ατρόμητο στο Βικελίδης (1-3) η κατάσταση μοιάζει μη αναστρέψιμη για την χρόνια. Μέχρι και ο Αγκιμπού ντύθηκε Μέσι χτες στο γήπεδο του Άρη.
Ο Καρυπίδης χρειάζεται κανονικό τεχνικό διευθυντή δίπλα του, αλλά μάλλον προορίζει για τον εαυτό του αυτόν τον ρόλο