Διαφωνούμε με τον Βερβελέ
Ο φίλος μας ο Διονύσης.
Έγραψε ότι και ο βαθμός θα είναι καλός στην Γερμανία. Διαφωνούμε. Ολυμπιακός είμαστε. Με την Φράϊμπουργκ παίζουμε. Όχι με την σούπερ Λεβερκούζεν. Με την μέτρια φέτος Φράϊμπουργκ παίζουμε, από την οποία χάσαμε ελέω Φρέιρε. Όταν, όμως, λυγίζαμε την Βέρντερ στην Βρέμη, την Ντόρτμουντ στον Πειραιά ή βγάζαμε τα συκώτια των Βαυαρών, είχαμε στόπερ τον Άντζα, τον Όλαφ και τον τρελόΣεμέδο.
Είκοσι χρόνια ο θρύλος έπαιζε αδιάλειπτα και διακρινόταν στο Τσάμπιονς Λίγκ. Οι “Voice Believers” δεν συμβιβαζόμαστε με τις διοργανώσεις για τα χωριά.