Νέα Αριστερά: Μόνος τρέχει ο Χαρίτσης
Πού εξαφανίστηκαν οι ιδιοκτήτες της Αριστεράς; Τόσο γρήγορα κουράστηκαν;
Άφησαν τον Χαρίτση να τρέχει παντού μοναχός του. Τσακαλώτος, Φίλης, Σκουρλέτης και η ατυχήσασα του Σεπτεμβρίου δεν υπάρχουν πουθενά. Όχι πως αν έτρεχαν, θα πήγαινε καλύτερα η Νέα Αριστερά. Το πολύ το 2,5% να ήταν 3%. Για να μην πω ότι, αν εμφανίζονταν, θα τους ξεπερνούσε και ο Βαρουφάκης. Δεν το λέω για να μην με πει πάλι η κουρασμένη κυρία κακή και μαύρη.
Πάντως, όντως, το ΜΕΡΑ25 θα ξεπεράσει την Νέα Αριστερά.