Ο Ιμπόρα, ρε φίλε
Ξέρετε γιατί ο Μεντιλίμπαρ είναι προπονητάρα;
Πήρε τον Ιμπόρα, που δεν τον ήθελε κανείς στον Ολυμπιακό επειδή με Μαρτίνεθ και Καρβαλιάλ περπατούσε στο γήπεδο, και τον μετέτρεψε στον κομβικό παίκτη του Ολυμπιακού στην Ευρώπη. Τον Ιμπόρα που κοροϊδεύαμε όλοι οι Ολυμπιακοί μέχρι πριν δυο μήνες, τον βάζει στο ημίχρονο στην Κωνσταντινούπολη και βιδώνει τα χάφ της Φενέρμπαχτσε. Τον ξεκινά στην Αγγλία βασικό, εκεί που οι παίκτες τρέχουν σαν τα άλογα, και δεν περνάει κουνούπι από τον άξονα του Ολυμπιακού χάρη στο θηρίο.
Να δείτε που ο Ιμπόρα θα παίζει και του χρόνου στον θρύλο.