Οι γελοιότητες του κ. Δρασινού
Μαγκιά του που αναδείχτηκε MVP του τελικού του Φάιναλ Φορ.
Την μισή απόδοση να είχε πιάσει στο Κάουνας ή στο Βερολίνο, θα είχε πέντε Ευρωλίγκες. Από εκεί και πέρα όμως, απέδειξε για μια ακόμα φορά ποσό κομπλεξικός είναι και ποσό ταιριάζει του αφεντικού του. Καβάλα στο ευρωπαϊκό άλογο είναι και αυτοί ασχολούνται – ειρωνεύονται τον Ολυμπιακό. Και καλά ο Γιαννακόπουλος. Είναι ο ιδιοκτήτης της ΚΑΕ Παναθηναϊκός. Ο Δρασινός όμως, που δεν σέβεται την ιστορία του. Που ισοπεδώνει τα τρία ευρωπαϊκά του με τον Ολυμπιακό και τους άλλους τίτλους του στην Ελλάδα. Αυτός ξεπερνά κάθε όριο γελοιότητας.
Μπορείτε να μου βρείτε πιο γελοίο στην ιστορία του ελληνικού μπάσκετ τα τελευταία χρόνια;