Σσσς. Κάντε ησυχία.
Εξαφανιζόλ όλοι οι αντιολυμπιακοί.
Έρχομαι σήμερα να πιω καφέ στο στέκι μου και δεν βρίσκω κανέναν. Μα ούτε ένας να… τραγουδήσει για τον Ολυμπιακό. Αν είχε αποκλειστεί βεβαίως δεν θα μπορούσαμε να πιούμε ούτε τον καφέ μας. Θυμάμαι π.χ το επόμενο πρωινό της ήττας από την Λαμία όπου είκοσι άτομα για τρεις ώρες δεν είχαν άλλο θέμα να ασχοληθούν στην ζωή τους παρά μόνο ητν ήττα του Θρύλου από το παράρτημα. Τώρα όμως όλοι οι αντιολυμπιακοί έχουν κλείσει τα κινητά, τα σταθερά, ακόμα και τα εμαιλ τους. Και κάτι άλλοι εξυπνάκηδες βαζελοχανούμια κλπ που μου έστελναν μηνύματα στα viber, σήμερα έχουν εξαφανιστεί, άλλοι στο Νεπάλ και άλλοι στην Παραγουάη.
Κάντε υπομονή όλοι σας. Τα επόμενα 100 χρόνια του Ολυμπιακού θα είναι δύσκολα.