…Και η Ευρώπη των νέων SS
Τα τέρατα του μεσοπολέμου επέστρεψαν στην Ευρώπη του 21ου αιώνα.
Η σημερινή Ευρώπη δεν γίνεται αποδεκτή από την “Μαύρη Λίστα” για αυτό θα την καταψηφίσω στις ευρωεκλογές. Όλα τα “πρόβατα”, όλα τα νέα “τάγματα εφόδου” στήθηκαν στην ψηφοφορία για να ψηφίσουν Ουκρανία και Ισραήλ. Αδιαφορώντας ότι πρόκειται για ένα μουσικό διαγωνισμό, ψήφισαν δύο μετριότητες μόνο και μόνο για να εκφράσουν την στήριξη τους στον αρχιτέκτονα της γενοκτονίας ενός μικρού λαού και στους νεοναζί του Τάγματος Αζόφ.
Όλοι αυτοί βεβαίως ψήφισαν ταυτόχρονα και την φουστίτσα. Ανθρώπινος χυλός…