Ζωντανή “κόλαση” το Βελιγράδι
Δεν θα καλοπεράσουν οι Ισπανοί.
Eδώ και λίγες ώρες η Ρεάλ είναι στην Σερβία για το τρίτο παιχνίδι της σειράς με την Παρτιζάν, λίγες μέρες μετά το απίστευτο επεισόδιο και το ξύλο μέσα στο παρκέ ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.
Οι οπαδοί της Παρτιζάν υποδέχθηκαν τους Ισπανούς, έχοντας σηκώσει απειλητικά πανό σε όλες τις αερογέφυρες και τους δρόμους, όπου θα περνούσαν οι Μαδριλένοι.
Οι Σέρβοι προετοιμάζονται για μάχη, ενώ ισχυρή αστυνομική δύναμη προστατεύει επί 24ωρης βάσης τους φιλοξενούμενους.